Dopisy od Vás


27.7.2015

Dobrý den,

Tímto bych chtěla poděkovat a vyzdvihnout práci pana řidiče Oldy (příjmení jsem zapomněla), který dne 25.7. jel výjimečně linku 302 místo 368. Jako hendikepovaný pasažér jsem se dosud s tak vstřícným a profesionálním přístupem ještě nesetkala. Pan řidič si po právu zaslouží přinejmenším finanční ohodnocení. Velice děkuji za přístup a jednání pana řidiče.

S pozdravem Š. J.

 

9.2.2015

Dobrý den,

velice bych chtěla pochválit řidiče městské dopravy, linka 302, číslo vozu 1918, směr Českomoravská-Přezletice. Při vstupu do autobusu mne překvapila krásná vůně a čistota vozu. Řidičovi bylo cca 35 - 40 let, bez vlasů, usměvavý, příjemného vzhledu, evidentně nebyl bílé pleti (snad se pan řidič neurazí). Myslím, že by mohl jít mnohým jiným řidičům příkladem.

Moc děkuji, JB.

 

23.12.2014

Dobrý den,

blíží se konec roku a je čas bilancování. Několikrát denně jezdím linkou 296 (Bryxova - Černý Most a naopak). Chtěl bych touto cestou pochválit řidiče Jiřího Šopa (evidenční číslo autobusu je 1936). V době, kdy ostatní autobusy měly velké zpoždění, tento řidič jezdil přesně.

Jeho profesionalita je chvályhodná. Do nového roku bych vám přál více takových řidičů.

 

3.6.2014

Dobrý den,

rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu paní řidičce, jež zajišťovala dnes 2.6.2014 spoj linky 295 s odjezdem ze zastávky Poliklinika Prosek v 19:30 ve směru Čakovice.

Chtěl bych ocenit velice milé a příjemné vystupování sympatické paní řidičky a její ochotu při vysvětlování vhodného dopravního spojení do cíle mé cesty, včetně upozornění v místě, kde jsem měl přestoupit na další autobus.

Dále bych chtěl vyjádřit uznání nad profesionálním a hladkým průběhem jízdy včetně bravurního zareagování a zvládnutí mimořádné dopravní situace na kruhovém objezdu poblíž stanice metra Letňany. Paní řidička má můj obdiv, jak svou náročnou a odpovědnou práci skvěle zvládá.

Setkání s paní řidičkou pro mě bylo velice milým a povzbuzujícím zážitkem, který mi zvedl náladu, proto bych rád poskytl Vaší společnosti zpětnou vazbu, věřím, že Vaše společnost může být na práci této zaměstnankyně náležitě hrda a bude moci její mimořádně pozitivní vztah ke své práci alespoň symbolicky ocenit.

12.4.2012 ing. Hrušková Andrea

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat řidiči na lince 296, i dispečinku

provozovatele, kteří mi v pátek 24.3.přivezli nazpět veškeré doklady, které

jsem v autobusu zapomněla.

Bohužel jsem v rozrušení zapomněla jejich jména a ráda bych řidiči

poděkovala osobně. Škoda jen, že si předtím na můj úkor ulehčil nějaký

cestující svou finanční situaci.

 

Ještě jednou děkuji.

30.1.2012 pí. Věra Rejkonová

Velice děkujem za autobus 295, který vozí nemocné občany do nemocnice Bulovka a zpět.

Také nám vyhovuje sobotní a nedělní jízdní řád.

Vychází na bohoslužby do kostela Prosek.

 

Za všechny spokojené občany děkuje Rejkonová.

Praha 9

 

22.1.2011 p. Antonín Brtoun

Vážení,

Děkuji! mnohokrát děkuji za zavedení autobusové linky č.2. Dříve jsem jezdil od nemocnice na Františku do nemocnice Motol na diabetologii s dvojím přestupem skoro hodinu nabo taxíkem za 300,-kč. Teď nastoupím do autobusku, kde je čisto, teplo a voňavo. A navíc profesionální řidiči p. Sehnálek a p. Dvorský. Pan Karel se stihl během zastávek vyznat i ze svých dvou velkých lásek: autobusu a trubky.

Škoda, že o tomto spoji neví víc invalidů. Možná by to chtělo vyvěsit jízdní řády v nemocnicích na této trase nebo zprávu v Pražských listech.

S díky

Antonín Brtoun, Praha 1

 

12.12.2010 pí. Miluše Rothová 

Poděkování

Bydlím v Rektorské 582 (dříve pension důchodců) těsně u stanice autobusů od roku 2002.

Jezdily sem v té době různé autobusy a jízdní řád celá léta vynechával dopravu ze Želivského celou hodinu kolem 22:00 hodiny  - návrat v Praze z divadla byl nemožný. Nyní autobus 297 jezdí naprosto pravidelně, žádné změny minut odjezdů a celodenně půlhodiny.

Děkuji za spokojené pasažéry.

Miluše Rothová, Praha