Zájemci o zaměstnání volejte na  774 998 618 nebo vyplňte přímo náš Dotazník uchazeče

logo

Dne 10. 10. 2014 ke čtyřletému výročí zahájení provozu společnosti ABOUT ME s.r.o. v rámci pražské integrované dopravy byla uspořádaná malá interní oslava managementu a administrativních pracovníků společnosti. Na tuto oslavu byl pozván malý Eda Dlabal, kterému byl, alespoň částečně, tímto splněn jeho dětský sen, kterým je stát se řidičem autobusu.

Eda Dlabal je totiž již od útlého dětství věrným fanouškem společnosti ABOUT ME s.r.o., jejíž autobusy pravidelně využívá na pravidelné lince 295 v blízkosti svého domova. Za tuto věrnost byl odměněn uniformou řidiče společnosti ve své velikosti a mohl si na odstavném parkovišti společnosti na vlastní kůži vyzkoušet práci řidiče autobusu.

Za tuto vstřícnost byla naše společnost odměněna malým dárkem, obrázkem vozu společnosti, který nám malý fanda během návštěvy administrativního centra společnosti nakreslil. To, že je Eda velice talentovaným umělcem posuďte sami na obrázku níže. A tímto mu jménem společnosti přejeme mnoho úspěchů v životě a splnění jeho dětských snů a přání, ať již jeho budoucí kroky budou pěšky nebo za volantem autobusu.

S pozdravem
Jan Zatřepálek
Technický ředitel

 

Edův obrázek autobusu

zpět

NÁŠ TIP: vyhledejte si aktuální odjezd z Vaší zastávky prostřednictvím zastávkové odjezdové tabule PID od Ropidu. Pro hledání pražských zastávek musíte hledat pod písmenem P. Aktuální pozici autobusu si můžete prohlédnout na mapě. To vše na odkazu: www.mpvnet.cz/pid

logo